Monday, July 15, 2013

Kalvis


Põnev kui pildid viivad mind sinna, kus varem ei ole käinud. Alles paar kuud tagasi oli üks tore päev Narva lähistel lasteaedades ja koolis pildistades. Nüüd sattusin taas Ida-Virumaale. Tänu Annika kutsele käisin Kalvis. Annika ja Ristoga kohtusin esmakordselt veebruaris stuudios, nüüd tulid piltidele ka Annika vanemad ja kaks kutsat :) Ning kõige tähtsam tegelane - Robin - sai paar päeva pärast pildistamist üheaastaseks! Palju-palju õnne, väikemees! Kahjuks sattus fotosessioon Robini kikutuleku aega - mure oli suur, tuju oli üpris jorr ja näpp ka suus, nagu pildilt näha on. Sellest hoolimata oli Robin taaskord väga tubli modell ja loodan, et kõigi leevenduseks on nüüdseks mõni purikas pea välja pistnud.

Päikest teile!

P.S. Seda ei saa ka mainimata jätta, et kuna paarsada kilomeetrit sõitu seisis veel ees, pakkis pererahvas omalt poolt moonakoti kaasa. Viimases oli ka naabertalust pärinev suitsujuust - nämmaa!1 comments:

  1. Pildid on ikka niiiiiii ilusad et ma muudkui vaatan ja vaatan neid :) Kiku ots tuli välja aga suurem veel ees, seega jätkuvalt näpud suus :D

    ReplyDelete

Powered by Blogger.

© Eveli Makko Foto, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena